Välkommen till Falks Metall. Vi är ett kompetent team som gärna svarar på frågor och lyssnar på vad ni är i behov av. Oavsett om du står inför ett utvecklingsprojekt eller söker leverantör till produktion av en befintlig artikel. Kontakta oss och berätta vad du behöver.

Telefon:
0370-33 26 00
E-post för allmänna frågor:
info@falksmetall.se 

Post och besöksadress:
Marieströmsvägen 7
335 32 Gnosjö

Anna Falk
Försäljningsansvarig
0370-33 26 06
070-549 11 88
anna@falksmetall.se

Roland Mellin
Teknik/Försäljning
0370-33 26 11
072-512 16 82
roland@falksmetall.se

Fillippa Segerfridh
Administration
0370-33 26 00
fillippa@falksmetall.se

Gunilla Ljungkvist
Ekonomiansvarig
0370-33 26 08
gunilla@falksmetall.se

Per Falk
VD
0370-33 26 01
070-559 11 88
per@falksmetall.se

Håkan Hansson
Kvalitets- och miljöansvarig
0370-33 26 04
 hakan@falksmetall.se

Johan Larsson
Teknikchef
0370-33 26 05
070-559 55 11
johan@falksmetall.se

Magnus Ericsson
Produktionschef
0370-33 26 15
magnus@falksmetall.se

Fråga oss vad du vill här